Primavera

Dlaczego Primavera jest najchętniej odwiedzanym obiektem na wybrzeżu?

Primavera to jeden z najlepszych obiektów wśród hoteli nad morzem. Za atrakcyjnością obiektu przemawia przede wszystkim położenie zaledwie 100 m od plaży nad morzem Bałtyckim. Jastrzębia Góra może poszczycić się wyjątkowym klifowym wybrzeżem, które stanowi unikalną wizytówkę zarówno dla regionu jak i dla naszego obiektu. Wybierając Primavera, zyskujesz podwójnie.

Po pierwsze, Primavera to wyśmienite  miejsce wypoczynku i regeneracji sił dla dorosłych i moc niesamowitych atrakcji dla dzieci. Po drugie, położenie Primavera ułatwi Ci eskapady do wielu ciekawych miejsc.

Żaden inny hotel nie zapewni Ci tak wspaniałego zaplecza turystycznego!

Niewielkie odległości do atrakcji turystycznych:

Dlaczego nasz profesjonalizm cenią sobie odwiedzający Nas goście?

Przez wiele lat działalności w branży turystycznej, wypracowaliśmy sobie doskonałą opinię.

Wybierając Primavera Jastrzębia Góra, wybierasz niezawodność, fachowość i wysokie standardy obsługi.

Nasz personel stanowi grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin obsługujących m.in. działy recepcji, służby pięter, gastronomii, obiektów rozrywkowych, w tym między innymi Night Club, Centrum SPA & Wellness, fitness i siłownię, Park Wodny, dodatkowo doświadczeni animatorzy dbają o bezpieczną i radosną rozrywkę dla naszych najmłodszych gości w Playlandzie, Mini-przedszkolu, Sali do Animacji i na zewnętrznych boiskach i placach zabaw.

Sprawdź, w jaki sposób działamy na wyobraźnię…

 Pokoje

Wszystkim gościom udostępniamy 216 pokoje hotelowe mieszczące się w dwóch budynkach połączonych łącznikiem. Pokoje występują w trzech standardach użytkowych – Standard Plus, Premium i Grand Premium. Występują następujące rodzaje pokoi:

  • Pokoje jednoosobowe
  • Pokoje dwuosobowe
  • Pokoje dwuosobowe łączone
  • Pokoje trzyosobowe
  • Pokoje rodzinne
  • Pokoje typu studio
  • Apartamenty

Obiekt dysponuje również domkami do wynajęcia. Każdy domek przygotowany jest w standardzie użytkowym – Standard Plus i wysposażony między innymi we własną łazienkę oraz aneks kuchenny. Domki przygotowane są do goszczenia do 8 osób.

SPA & Wellness

Primavera dzięki dużemu zapleczu SPA & Wellness wpisuje się na listę najlepszych obiektów SPA nad morzem Bałtyckim.

Dla amatorów relaksu połączonego z kompletną odnową biologiczną przygotowaliśmy  16 gabinetów zabiegowych. Strefa Spa&Wellnes oferuje potwierdzone wysoką skutecznością zabiegi m.in. regenerujące, odmładzające oraz ujędrniające lub odprężające masaże.

Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają unikalne zajęcia Aqua Fitness, Zumba Fitness oraz TBC, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.

Strefa Spa &Wellnes to również fantastycznie wyposażona siłownia i sala fitness.

Park Wodny

Primavera Jastrzębia Góra dysponuje Parkiem Wodnym o powierzchni 1000 m kwadratowych. Wśród atrakcji Parku Wodnego można wymienić 3 baseny rekreacyjne, brodzik dla najmłodszych pływaków, zjeżdżalnię wodną Anakonda o długości 30m, rwącą rzekę z przeciwprądem, jacuzzi i wiele innych ciekawych atrakcji.

W Parku Wodnym Primavera Jastrzębia Góra dostępna jest również strefa saun, w której można odprężyć się w jednej z trzech saun:  sauny  infrared, sauny fińskiej oraz łaźni parowej. A po seansie saunowym zapraszamy do orzeźwiającej kąpieli w ruskiej bani i odpoczynku w strefie relaksu.

Kulinaria

Strefa kulinarna stanowi niebywałe pole popisu dla naszych szefów kuchni. Nasze menu z pewnością zaskoczy i zadowoli każdego smakosza zarówno tych wykwintnych i egzotycznych dań z całego świata lub znajomych i tradycyjnych potraw kuchni regionalnej. Wizytówką naszego obiektu są również dni tematyczne kuchni ze wszystkich stron świata, między innymi włoska, skandynawska, indyjska, czy amerykańska. Umiejętności naszych szefów kuchni oraz dietetyków z którymi współpracyjemy znajdują swoje odzwierciedlenie w popularności, jaką cieszą się wczasy odchudzające Primavera Jastrzębia Góra.

Dla dzieci

Bycie rodzicem to najprzyjemniejsza na świecie, ale również bardzo odpowiedzialna i ciężka praca. Dlatego za jedną z głównych misji Primavera Jastrzębia Góra obraliśmy przygotowanie takich warunków pobytu dla rodziców z dziećmi, by spędzony u nas czas na długo zapadł w pamięć jako okres fantastycznej zabawy dla najmłodszych i wypoczynku dla dorosłych. U nas każde dziecko i każdy rodzic jest VIP-em. Dołożyliśmy starań aby dzieci w każdym wieku mogły liczyć u nas na wiele wiele ciekawych zadań edukacyjno-sportowych. W Primavera Jastrzębia Góra nie da się nudzić!

Listę atrakcji Primavera Jastrzębia Góra poszerzyły dwa nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne zewnętrzne place zabaw oraz najprawdziwszy Zakątek Zwierzątek, w którym dzieci poprzez kontakt z żywymi zwierzętami uczą się przede wszystkim odpowiedzialności za drugą istotę. Zadomowiły się u nas między innymi kózki, zajączki, pawie i wiele innych zwierzątek.

Dla naszych maluchów  przygotowaliśmy kolorowe, bajkowe przedszkole,  w którym mogą szaleć do woli pod okiem wykwalifikowanej opiekunki. Na starsze pociechy czeka fantastyczny Playland i grono pomysłowych animatorów. Dla nastolatków przeznaczyliśmy niezapomniany salon gier z wieloma symulatorami.

Parking hotelowy

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy dwa parkingi. Nie pobieramy opłaty za parking, nie jest to parking strzeżony, jednak jest on monitorowany. Dodatkowo, jeśli zachodzi taka potrzeba, auto można pozostawić w pasie pomiędzy naszymi budynkami.

Primavera, by każdy dzień był niespodzianką!

 

Serdecznie zapraszamy

Kontakt z nami
przez całą dobę 7 dni w tygodniu