Event kulinarny w Primavera Jastrzębia Góra

EVENT KULINARNY W PRIMAVERA JASTRZĘBIA GÓRA

Dwudniowy event kulinarny to dwa konkursy gastronomiczne na wysokim  poziomie. Pierwszy dla uznanych i doświadczonych szefów kuchni. Drugi ma za zadanie wyłowić kolejny talent kulinarny Polski Północnej.

Potyczki Kulinarne przez lata zdobyły statut konkursu ogólnopolskiego, jego celem jest popularyzacja kuchni nowoczesnej oraz integracja środowiska gastronomicznego. Do konkursu przystępują najlepsi Szefowie Kuchni z całej Polski.
W Primavera Jastrzębia Góra kuchnia prowadzona jest zgodnie z autorską filozofią Primalife, której jednym z elementów jest dieta oparta na Primafoodach, czyli wybranych przez dietetyka zdrowych produktach. Chcąc sprostać oczekiwaniom coraz bardziej świadomych Gości, Primavera dynamicznie rozwija swoją kulinarykę w stronę zdrowia, dlatego oparliśmy na tej idei I Mistrzostwa Kulinarne Prima Zdrowie. Konkurs ma na celu wyłonienie spośród uczniów szkół gastronomicznych talentów, które w przyszłości będą reprezentowały zdrowe oblicze gastronomii promując ideę wellness

Polska Północna to ojczyzna skarbów natury i miejsce kulinarnej turystyki. Oba konkursy poza zdrową rywalizacją są miejscem spotkań dla branży gastronomicznej. Branże reprezentować będą regionalni producenci, firmy spożywcze, sieci handlowe i gastronomiczne, hurtownicy, właściciele biznesów gastronomicznych, szefowie kuchni, krytycy kulinarni, blogerzy, pasjonaci gotowania oraz goście i mieszkańcy regionu.

 

Serdecznie zapraszamy

Kontakt z nami
przez całą dobę 7 dni w tygodniu