Dzieci

Dzieci

Poznaj nowy sposób na fantastyczną zabawę dla dzieci!
Czy  zastanawiasz się gdzie pojechać z małym dzieckiem nad morze i jaki sposób zadbać o odpoczynek, a jednocześnie nie zaniedbywać dziecka? Dzięki Primavera naprawdę się zrelaksujesz, a i Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić!

Z dziećmi nad morze podróżuj przez cały rok!

Jeżeli wydaje Ci się, że roczne dziecko nad morzem to nie jest dobry pomysł, albo że po co jechać zimą nad morze z dzieckiem, możemy Cię zapewnić, że rozwiejemy tu wszystkie Twoje wątpliwości. Pobyt nad morzem wiosną i jesienią podniesie odporność zarówno Twojego dziecka, jak i Twoją. Ponadto spacery brzegiem morza uspokoją skołatane nerwy i wpłyną zbawiennie na pełne energii dzieci.

Bo dzieci są dla nas najważniejsze!

Primavera to obiekt bardzo przyjazny dzieciom – i nie jest to tylko nazwa certyfikatu, ale podejście, którym kierujemy się przy przygotowywaniu ofert dla rodzin z dziećmi. Wiedząc jak trudno jest zapewnić dzieciom zajęcie na cały dzień, przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, animacji, warsztatów, szkoleń, miejsc do zabawy jak i do nauki. Oczywiście niekwestionowanym liderem w dziecięcych atrakcjach jest nasz Park Wodny z basenami dla dzieci, siatkami do wspinaczki, dużą zjeżdżalnią i kilkoma mniejszymi dla małych adeptów wodnych szaleństw. Nasze posiłki przygotowujemy zawsze z myślą o  najmłodszych, dlatego też zawsze, obok smakołyków z całego świata, czeka na nie pyszny rosół i spagetti – bo wiemy, że to właśnie lubią najbardziej! 

Poznaj najlepsze miejsce z atrakcjami dla dzieci nad morzem – tu dzieci nie wiedzą co to nuda!

Dlaczego należy wybrać wypoczynek z Primavera?

Posiadamy wykwalifikowaną grupę pomysłowych animatorów, którzy zadbają o to, by Twoje dziecko aktywnie udzielało się na zajęciach ruchowych, rozwojowych i edukacyjnych.

Fantastyczne, kolorowe i nowoczesne place zabaw umilą każdą chwilę. Bezpieczny Playland  i  bajkowe mini przedszkole, zapewnią młodszym dzieciom niezapomniane wrażenia. Dla starszych pociech  przygotowaliśmy popularny salon gier  z symulatorami,  ping-pongiem, bilardem.

Najważniejszą atrakcją jest jednak ogromy Park Wodny ze specjalną strefą malucha tj. z brodzikiem o głębokości 30 cm.

Natomiast na najodważniejszych poszukiwaczy przygód czeka fascynująca 30-metrowa zjeżdżalnia Anakonda, rwąca rzeka  oraz basen z przeciwprądem i siatką wspinaczkową.

Jeżeli nadal zastanawiasz się gdzie pojechać z dzieckiem na weekend nad morze albo gdzie spędzić wspólne wakacje, wybierz Primavera – wszyscy będziecie zadowoleni i wypoczęci!

 

Dzieci animacje w Primavera  

Serdecznie zapraszamy

Kontakt z nami
przez całą dobę 7 dni w tygodniu